Baltic Energy Efficiency Network for the Building Stock

Sākums

Search

 

The BEENetwork is supported by:

Berlin Senatsverwaltung für Stadtentwicklung

IWO e.V. Mecklenburg–Vorpommern Schleswig-Holstein

The BEEN Project was supported by:

INTERREG III B
TACIS

Laipni lūgti BEEN!

Baltijas sadarbības tīkls energoefektivitātei dzīvojamā fondā (BEEN)

Esiet sveicināti BEEN projekta mājas lapā! BEEN ir projekts, kas daļēji tiek finansēts Eiropas Savienības BSR Interreg III B programmas ietvaros. Tas sācies 2005.gada 1.jūlijā ar mērķi attīstīt stratēģijas un instrumentus, lai veicinātu un darītu iespējamu lielpaneļu ēku energoefektīvu renovāciju Baltijas jūras reģiona valstīs.

Lielpaneļu ēku rajons Polijā 2003.
Lielpaneļu ēku rajons Polijā 2003.

Mūsu mājaslapā ir pieejama informācija par projekta pamatnostādnēm un mērķiem, darba programmu, rezultātiem, kā arī par projekta dalības partneriem. Tāpat Jūs varat iegūt būtisku informāciju dažādos dzīvojamo ēku energoefektivitātes jautājumos.
2005. gada decembrī darbību uzsākusī BEEN mājas lapa ir galvenais projekta darba rezultātu izplatīšanas līdzeklis BEEN partneru sadarbības tīklā. Mājas lapas uzdevums ir uzrunāt un informēt nozares ekspertus un ieinteresētās puses, piemēram, māju pārvaldniekus un iedzīvotājus, kā arī sabiedrību kopumā BEEN projekta laikā. Projekts ilgs līdz 2007.gada decembrim.

 

Select language

Switch here to this page in English.Wechseln Sie hier zu dieser Seite auf Deutsch.Switch here to this page in Estonian.The current language is Latvian.Switch here to this page in Lithuanian.Switch here to this page in Polish.Switch here to this page in Russian.
 

Members Login

For registration as a new member please contact us (unsere email)".
Username:
Password:

Jaunumi un ziņas

Decembris 2008
ES komisija pieņēmusi priekšlikumu Eiropas reģionālās
attīstības fonda ERDF līdzekļu izmantošnai investīcijām ēku energoefektivitātes paaugstināšanai visās 27 ES valstīs. Lasīt vēl (en)

Decembris 2008
BEEN projektā attīstītā izmaksu aprēķina programma BEEN Cost Calculation Model ir pieejama bezmaksas lejuplādei BEEN tīklā reģistrētajiem dalībniekiem. Lasīt vēl (en)

Novembris 2008
UNECE dzīvojamā fonda un telpiskās lietošanas plānošanas komiteja izstrādājusi dokumentu par energoefektivitāti dzīvojamā fondā. Lasīt vēl (en)

Novembris 2008
BEEN projekta vadošais partneris stāda priekšā projekta rezultātus septīto enerģijas taupības dienu Vroclavā ietvaros. Lasīt vēl (en)

 

Impressions

© IWO e.V.
© IWO e.V. Berlin
 
 
© 2005/2006 Imprint Berlin Senate Department of Urban Development Housing Initiative for Eastern Europe (IWO) e.V. agentur makz